mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

„Liūtukų“ laimikis Klaipėdoje – 10 iškovotų medalių

2022 m. gegužės 14 d.

Sporto klubo „Liūto narvas“ sportininkai su treneriu Dainiumi Buroku po sėkmingo pasirodymo Klaipėdoje.

Gegužės 7 dieną Klaipėdoje vyko tarptautinis graplingo turnyras, iš kurio Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ jaunieji kovotojai parsivežė net 10 medalių.

Net 3 medalius iš Klaipėdos atsivežė Adrijus Kirilovas, kuris startuodamas kovose be kimono amžiaus grupėje U-13, svorio kategorijoje iki 72 kg iškovojo 1-ąją vietą, o pabandęs jėgas U-15 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kg iškovojo 2-ąją vietą. Kovodamas varžybose su kimono , amžiaus grupėje U-13, svorio kategorijoje iki 72 kg Adrijus vėl tapo čempionu.

Dvi pirmas vietas startuodamas varžybose be ir su kimono, amžiaus grupėje U-13, svorio kategorijoje iki 58 kg iškovojo Martynas Basys.

Du medalius iš Klaipėdos atsivežė Deimantas Grigorjevas, kuris amžiaus grupėje U-15, svorio kategorijoje iki 90 kg tapo čempionu, o amžiaus grupėje U-17 iškovojo 2-ąją vietą.

Varžybose be kimono Laurynas Basys amžiaus grupėje U-11, svorio kategorijoje iki 44 kg užėmė 2-ąją vietą. Čempionu amžiaus grupėje U-13 svorio kategorijoje iki 52 kg tapo Ugnius Chromovas, o amžiaus grupėje U-17, svorio kategorijoje iki 72 kg čempionu tapo Dominykas Sakovič.

Su gražiu medalių derliumi sveikiname sportininkų trenerį Dainių Buroką.