mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

Iš atviro Baltijos graplingo čempionato – medaliai

2022 m. liepos 16 d.

Stovi: Martynas Basys, Adrijus Kirilovas, treneris Dainius Burokas, Dovydas Maslianikas. Pritūpę: Laurynas Basys ir Rokas Kirkutis.

Prieš kurį laiką vykusiame atvirame Baltijos graplingo čempionate sėkmingai pasirodė Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ jaunieji sportininkai. Kadangi buvo kovojama ir su kimono, ir be kimono, tai kai kurie sportininkai iškovojo net po du medalius.

Pirmiausia apie rezultatus kovojant be kimono. Amžiaus grupėje U-11, svorio kategorijoje iki 32 kg, Rokas Kirkutis užėmė 2-ąją vietą, o svorio kategorijoje iki 44 kg Laurynas Basys – 3-ąją vietą. Amžiaus grupėje U-13, svorio kategorijoje iki 58 kg, Martynas Basys iškovojo 1-ąją vietą. Svorio kategorijoje iki 72 kg Adrijus Kirilovas iškovojo 1-ąją vietą. Amžiaus grupėje U-17, svorio kategorijoje iki 80 kg Dovydas Maslianikas užėmė 3-ąją vietą.

Dar du čempionų medalius „Liūto narvo“ kovotojai iškovojo kovodami su kimono. U-13 amžiaus grupėje čempionu tapo Martynas Basys, o U-15 amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 72 kg dar vieną čempiono medalį iškovojo Adrijus Kirilovas.

Sveikinimai sportininkų treneriui Dainiui Burokui.