Mes turime 211 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:5470
mod_vvisit_counterŠią savaitę:31451
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:130704
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:159579

Rugpjūčio sekmadieniai Švenčionėliuose buvo skirti kinui

2022 m. rugsėjo 3 d.

Švenčionėlių miesto kultūros centro kolektyvas karštą rugpjūtį nutarė paįvairinti pramogomis lauke. „Norėjome, kad žmonės šiltomis rugpjūčio naktimis grožėtųsi ne tik krintančiomis žvaigždėmis, bet ir pasidžiaugtų geru kinu“, - juokėsi kultūros centro direktorė Anželika Terleckienė. Pasak jos, Švenčionėliuose vasaroja daug jaunimo, anūkai atvažiuoja pas senelius ir iš didesnių miestų, tad vien gražios gamtos, upių, ežerų ir miškų gėrybių rinkimo tikrai nepakanka. Juolab, kinas lauke Švenčionėliuose jau rodytas ir anksčiau, ir ši pramoga buvo populiari. Tad iš oficialių platintojų buvo išsinuomoti naujausi animaciniai, meniniai filmai vaikams ir suaugusiems, o seansai surengti rugpjūčio sekmadieniais – 14 d., 21 d., 28 d.

Erdvė šalia kultūros centro buvo papuošta žibintais, medžiai apšviesti spalvotais šviestuvais. Visa tai kūrė magišką atmosferą.

Kadangi pirmojo kino seanso dangų puošė įspūdinga Mėnulio pilnatis, tai ir filmus organizatoriai parinko ta tematika: „Į Mėnulį“ ir Mėnulio kritimas“. Na, o vasaros uždarymui pasirinkta ypatingo kūrinio ekranizacija – „Mažasis princas“.

Organizatoriai džiaugėsi žiūrovų gausa, o žiūrovai – šiltais, smagiais ir įdomiais rugpjūčio sekmadieniais. Lauksime kitos vasaros ir ateinančių seansų po žvaigždėmis.

Irena POŽĖLIENĖ