mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:76333
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Lietuvos mokinių graplingo pirmenybėse „Liūto narvo“ komanda – trečia

2022 m. spalio 29 d.

Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ komanda su treneriu Dainiumi Buroku Lietuvos mokinių grappling pirmenybėse iškovojo garbingą 3-ąją vietą.

Sekmadienį, spalio 23 dieną, Švenčionyse, Zigmo Žemaičio gimnazijos sporto salėje, vyko Lietuvos mokinių (jaunių, jaunučių ir vaikų) grappling gi/nogi imtynių pirmenybės. Čia dalyvavo 154 sportininkai iš Brazilijos, Ukmergės, Rygos, Vilniaus, Šilutės, Kauno, Šakių, Kaišiadorių, Pakruojo ir Švenčionių. Švenčionims atstovavo sporto klubas „Liūto narvas“. Varžėsi jaunieji imtynininkai dviejose kategorijose – su kimono ir be kimono.

Trumpai apžvelgsime „Liūto narvo“ imtynininkų pasirodymus. Pirmiausia kategorijoje nogi (be kimono) U-9 grupėje svorio kategorijoje +25 kg Rokas Bučelis iškovojo 3-ąją vietą. Gausiausias „Liūto narvo“ imtynininkų būrys startavo U-13 grupėje, svorio kategorijoje iki 36 kg. Rokas Kirkutis užėmė 2-ąją vietą, svorio kategorijoje iki 44 kg Laurynas Basys tapo čempionu, o Vaidas Garbulis buvo 3-čias. Svorio kategorijoje iki 58 kg Ugnius Chromovas buvo 2-as, svorio kategorijoje iki 64 kg Martynas Basys tapo čempionu. Dar vieną čempiono medalį šioje grupėje, svorio kategorijoje iki 72 kg pelnė Adrijus Kirilovas.

U-17 (jaunimo) grupėje, svorio kategorijoje iki 90 kg Deimantas Grigorjevas buvo 2-as, o Dovydas Maslianikas – 3-ias.

Kai kurie imtynininkai ir kategorijoje su kimono. U-13 (jaunučių) grupėje, svorio kategorijoje iki 36 kg Rokas Kirkutis tapo čempionu. Svorio kategorijoje iki 44 kg Laurynas Basys užėmė 3-ąją vietą, o svorio kategorijoje iki 58 kg Ugnius Chromovas tapo čempionu. Čempionų medalius svorio kategorijoje iki 64 kg iškovojo Martynas Basys ir svorio kategorijoje iki 72 kg – Adrijus Kirilovas.

U-17 (jaunimo) grupėje, svorio kategorijoje iki 80 kg 2-ąją vietą užėmė Dovydas Maslianikas, o svorio kategorijoje iki 90 kg Deimantas Grigorjevas tapo nugalėtoju. Susumavus sportininkų pasiektus rezultatus, 1-ąją vietą komandinėje įskaitoje iškovojo Šakių „Audra“, 2-ąją – Vilniaus „Pankratos“, o 3-ąją – Švenčionių „Liūto narvas“.

Sveikiname klubo vadovą ir trenerį Dainių Buroką ir sportininkus su pergalėmis.