mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:116150

Iš Garliavos – su medaliais

2022 m. gruodžio 3 d.

„Liūto narvo“ sportininkai su treneriu Dainiumi Buroku po varžybų Garliavoje.

Ko gero, sunku būtų prisiminti varžybas, iš kurių Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ jaunieji sportininkai grįžtų be medalių. Ne išimtis ir Kauno rajone, Garliavoje, vykusios Ju Jitsu Nevaza varžybos.

Amžiaus grupėje U-12 svorio kategorijoje iki 34 kg Rokas Kirkutis užėmė 2-ąją vietą, o svorio kategorijoje iki 46 kg Laurynas Basys taip pat buvo antras. Amžiaus grupėje U-14 startavo net 3 „Liūto narvo“ sportininkai. Svorio kategorijoje iki 55 kg Ugnius Chromovas buvo pirmas, o startuodamas svorio kategorijoje iki 60 kg jis buvo trečias. Šioje svorio kategorijoje startavęs Martynas Basys iškovojo 2-ąją vietą. Svorio kategorijoje +66 kg Adrijus Kirilovas buvo pirmas. U-16 amžiaus grupėje svorio kategorijoje +73 kg Deimantas Grigorjevas užėmė 2-ąją vietą, o Dovydas Maslianikas – 3-ąją vietą. Amžiaus grupėje U-18 svorio kategorijoje iki 73 kg Dominykas Sakovič buvo trečias.