mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:120250

„Liūtukai“ sportinius 2022 metus baigė sėkmingai

2022 m. gruodžio 23 d.

Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ kovotojai su treneriu Dainiumi Buroku po sėkmingo pasirodymo Marijampolėje.

Gruodžio 10-ąją Marijampolėje vyko atviras graplingo NO/GI čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Švenčionių sporto klubo „Liūto narvas“ jaunieji kovotojai.

Amžiaus grupėje U-11, svorio kategorijoje iki 28 kg Rokas Bučelis užėmė 2-ąją vietą. Šioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 36 kg antrąją vietą užėmė ir Rokas Kirkutis. Amžiaus grupėje U-13, svorio kategorijoje iki 46 kg Vaidas Garbulis užėmė 2-ąją vietą, o svorio kategorijoje iki 60 kg Martynas Basys iškovojo 1-ąją vietą. Nugalėtoju šioje amžiaus grupėje, svorio kategorijoje +72 kg tapo ir Adrijus Kirilovas. Kiek prasčiau sekėsi U-17 amžiaus grupėje kovojusiam Dovydui Maslianikui, kuris svorio kategorijoje iki 80 kg buvo ketvirtas. Suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 72 kg kovojęs Dominykas Sakovič užėmė 5-ąją vietą.

Štai tokia sporto klubo „Liūto narvas“, šiemet paminėjusio 25-metį, 2022-ųjų sporto sezono pabaiga. Greitai prasidės jau 2023-ųjų sezonas. Linkime „Liūto narvo“ sportininkams ir treneriui Dainiui Burokui naujų pergalių ir pasiekimų.