Mes turime 252 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:756
mod_vvisit_counterŠią savaitę:28490
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:17799
mod_vvisit_counterPaeitą mėn.:163516

Prezidentas apdovanojo ir mūsų rajono mamas

2022 m. gegužės 7 d.

Motinos dienos proga Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu už nuopelnus motinystei, globai ir rūpybai, už atsakingumą, įkvepiantį pavyzdį savo bendruomenei ir visai visuomenei, apdovanojo mamas ir mamas-globėjas, 47 Lietuvos Respublikos pilietes ir vieną Švedijos Karalystės pilietę, gyvenančią Lietuvoje.

Daugiausia vaikų – 15 – išaugino ir gerai išauklėjo mama Jadvyga Paškauskienė iš Ukmergės r. Vyriausia apdovanota mama – Ona Liesienė, 97 metų (gim. 1925 m.) iš Trakų rajono (6 vaikų mama). Jauniausia – Regina Dubicka, 44 metų Vilniaus r. matematikos ir informacinių technologijų pedagogė (5 vaikai).

Iš Prezidento rankų ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius gavo ir dvi mūsų rajono mamos, išauginusios ir dorai išauklėjusios vaikus.

Rasa Breidokienė – penkių vaikų mama, aktyvi visuomenininkė, žolininkė ir kultūros darbuotoja iš Kaltanėnų, gerai pažįstama ir mūsų laikraščio skaitytojams, ir įvairių renginių bei mugių lankytojams.

Svirkų bendruomenės narė, šviesuolė, mokytoja Valerija Meškelienė išaugino ir dorai išauklėjo tris dukras, taip pat gyvenimo kelią padėjo pasirinkti ir ne vienam mokiniui bei auklėtiniui.

Mamos buvo ne tik pagerbtos ir gražiai pasveikintos prezidentūroje, bet sulaukė sveikinimų ir grįžusios į bendruomenes bei kolektyvus.

Mūsų inf

.