Mes turime 155 svečius online
Apsilankymai:
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien:1049
mod_vvisit_counterŠią savaitę:10602
mod_vvisit_counterŠį mėnesį:111947

Utenos kredito unijoje – geresnės sąlygos taupyti

2022 m. sausio 22 d.

Utenos kredito unija vienerių metų indėlio sutartį sudariusiems nariams moka 1,5 proc. metines palūkanas, tuo metu už 18 mėn. indėlį – net 2 proc. Tokios palūkanos yra net keliskart didesnės negu už tokios pat trukmės indėlius siūlomos palūkanos didžiuosiuose šalies bankuose, o taip pat – ir didžiausios regione, lyginant su kitomis čia veikiančiomis kredito unijomis.

Skaityti daugiau...

 

Vieta širdies Katedrai...

2022 m. sausio 22 d.

Dvi dienas siautė audra, versdama medžius ir plėšdama namų stogus. Nuplėšė ir Katedros stogą, lyg klausdama Justino Marcinkevičiaus balsu: „Ar pasistatėt Katedras širdy?“. Siautė nusinešdama netikrus draugus, nes jie per audrą nusiėmė kaukes ir į skutelius suplėšė pažinčių istorijas...

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos krikščionys kviečia palaikyti Suomijos parlamentarę, kuri bus teisiama už Biblijos citavimą

2022 m. sausio 22 d.

Lietuvos krikščionys išreiškė ypatingą susirūpinimą precedento neturinčiais įvykiais kaimyninėje šalyje. Sausio 24 dieną Helsinkyje numatomas pirmasis teismo posėdis, kuriame bus nagrinėjama ypatingos svarbos byla – Suomijos parlamentarei Päivi Räsänen už Biblija paremto požiūrio sklaidą pareikšti įtarimai dėl „etninio kurstymo“ ir „neapykantos kalbos“. Už tai politikei gresia iki dvejų metų laisvės atėmimo bausmė.

Skaityti daugiau...

 

Lietuvos piliečių peticija dėl neteisingo ES paramos paskirstymo pateikta ES institucijoms

2022 m. sausio 22 d.

Peticija buvo inicijuojama po to, kai Lietuvos Vyriausybė kreipėsi į Europos Komisiją, prašydama leisti perskirstyti Sanglaudos politikos asignavimus: paimti iš Vidurio ir Vakarų Lietuvos regiono ir atiduoti į Sostinės regioną. Vyriausybė siekia Sostinės regionui skirti maksimalią reglamentais leidžiamą lėšų dalį – beveik 700 mln. eurų, kuri su nacionaliniu bendrafinansavimu sudarytų apie 1,4 mlrd. eurų.

Skaityti daugiau...

 

TAPK PASIENIEČIU VOS PER 4 SAVAITES!

2022 m. sausio 22 d.

Vilniaus rajone esančioje VSAT Pasieniečių mokykloje kiekvieną mėnesį organizuojami Specializuoti įvadinio mokymo kursai. Turintys aukštąjį universitetinį arba aukštąjį neuniversitetinį bei aukštesnįjį išsilavinimą ir nepriekaištingos reputacijos asmenys kviečiami rinktis šiuos mokymo kursus ir per 4 savaites tapti pasieniečiais.

Skaityti daugiau...

 
Reklaminis skydelis